آخرین مطالب بلاگ

|

سرمایه‌گذاری آگاه ونچرز در پیمان

شرکت کارآفرینی نارون به نمایندگی از گروه مالی آگاه، در سرویس پرداخت مستقیم پیمان سرمایه‌گذاری کرد. پیمان، نخستین ارائه‌کننده راهکار پرداخت مستقیم در ایران است که از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در شرکت فرابوم نوآوری باز آغاز کرده و به عنوان محصولی مهم در حوزه بانک‌داری باز شناخته می‌شود. دایرکت دبیت (پرداخت مستقیم)، راهکاری […]

چه چیزی باعث موفقیت استارتاپ استودیوها می‌شود؟

احتمالا شما هم کلمه استارتاپ استودیو را شنیده باشید؛ اما استارتاپ استودیو بودن دقیقا به چه معناست؟! در این بخش می‌خواهیم به سوالاتی نظیر این که چرا استارتاپ استودیوها به یک مدل محبوب کارآفرینی تبدیل شدند و چگونه می‌توانند در نوآوری شرکت‌ها تاثیر بگذارند، پاسخ دهیم.

زیرگذر: هنر فیدفوروارد را بیاموزید

زیرگذر نام پادکست نارونی‌ها است که در آن درباره مهارت‌های نرم و ‌مهارت‌های ارتباطی مورد نیاز محیط کار یا توسعه فردی صحبت می‌کنیم. در اولین شماره درباره هدف‌گذاری نکاتی کلی را مطرح کردیم و در چند شماره اخیر زیرگذر به موضوع جدید فیدفوروارد یا نوع متفاوتی از بازخورد پرداختیم.

استارتاپ استودیو یعنی نوآوری و تحول در صنعت استارتاپ‌ها

چرا استارتاپ استودیو ایجاد شد؟ ما انسان‌ها در ساختن و تاسیس شرکت‌ها بسیار بدعمل می‌کنیم، حتی با درنظرگیری اینکه کل اقتصاد (و جامعه) ما به آن‌ها وابسته باشد. از بین همه استارتاپ‌هایی که سفری جاه‌طلبانه را برای تغییر جهان آغاز می‌کنند،

همه چیز در مورد مدل کسب‌وکار استارتاپ استودیو

استارتاپ استودیو چیست و بیزینس مدل آن چه تفاوتی با مدل‌های کسب‌وکار شتابدهنده و سایر مراکز حمایتی استارتاپ‌ها دارد؟

جلسه‌های چپتر در نارون

قبل از آنکه چپتر را تعریف کنیم، بهتر است بگوییم دلیل به وجود آمدن آن چیست؟ چرا چپتر؟ در یک جمله ساده می‌توان گفت که چپترها برای این به وجود آمدند که چرخ را دوباره از نو اختراع نکنیم. تاریخ شکل‌گیری رویکرد چابک به یک روز بهاری و یک برنامه تفریحی اسکی برمی‌گردد.

تفاوت استارتاپ استودیوها و شتابدهنده‌ها

چرا وقتی صحبت از ایجاد، حمایت و سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها باشد اول از همه به یاد شتابدهنده‌ها می‌افتیم؟ ما در نارون به مرور متوجه شدیم تفاوت میان استارتاپ استودیوها و شتابدهنده‌ها برای فعالان کسب‌وکارهای نوپا مشخص نیست.

نارونتاک، زمانی برای یادگیری در کنار یکدیگر

نارونتاک جلسه‌های گفتگو و اشتراک دانش بین همکاران نارون است. شاید شما هم درباره اهمیت یادگیری در زندگی امروز شنیده باشید، کتاب ادوارد دی. هس با عنوان یاد بگیرید یا بمیرید بر نقش پررنگ یادگیری در عصر حاضر تاکید می‌کند. برای پیشرو بودن و یا به تعبیر هس زنده ماندن لازم است بیاموزیم.

استارتاپ استودیو نارون، کارخانه تولید استارتاپ کارگزاری آگاه

استارتاپ استودیو نارون یکی از بازوهای کارگزاری‌ آگاه در اقتصاد دیجیتال است که تقریباً یک سال از شروع فعالیت این مرکز می‌گذرد.

نوآوری خوب یا نوآوری بد؟

نوآوری چه ارزشی دارد؟ چرا خلاقیت در جهان امروز تا این اندازه پراهمیت است؟ اجازه دهید از اینجا شروع کنیم که نوآوری چیست؟

دوره توسعه مهارت‌های رهبری

دوره لیدرشیپ بوتکمپ برای توسعه مهارت‌های رهبری مدیران نارون طراحی شده تا تیم‌های خود را توانمندتر همراهی کنند.

صنعت مالی دیجیتال در اقتصادهای نوظهور

صنعت مالی دیجیتال شامل انواع محصولات، برنامه‌ها، فرآیندها و مدل‌های تجاری است که خدمات مالی را دگرگون کرده‌اند.

استارتاپ استودیو چیست؟

استارتاپ استودیو چیست؟ پاسخ کوتاه این است که استارتاپ استودیو شرکتی است که شرکت‌های دیگری می‌سازد.

نارون چگونه کار می‌کند؟

نارون استارتاپ استودیوی فعال در حوزه سرمایه است که ابتدای تابستان ۱۳۹۹ با مشارکت گروه مالی آگاه، مهدی کاظمی و مهدی عینعلی شروع به کار کرد.