نارون از کجا شروع شد؟

داستان آشنایی مهدی کاظمی و مهدی عینعلی، دو بنیانگذار نارون،به دوران دانشجویی و خوابگاه دانشگاه شریف برمیگردد. این دو نفر بعد از کسب سالها تجربه و تاسیس و اداره چند استارتاپ موفق در کنار هم، در تیر 1399، به ایده ایجاد مرکزی رسیدند که بعدا متوجه شدند در دنیا به نام استارتاپ استودیو شناخته می شود.
آشنایی مهدی عینعلی و مهدی کاظمی با مدیران آگاه، زمینه همکاری این دو نفر با گروه مالی آگاه را فراهم کرد. مدیران مجموعه آگاه با توجه به روند‌های روز بازارهای مالی در جهان، نیاز به نوآوری و استفاده از فناوری برای پاسخگویی به نیاز های مشتریان را لازم میدانستند و به این صورت شروع توسعه استارتاپ استودیوی نارون آغاز شد.

پس از 15 سال سابقه کار در توسعه کسب و کارهای نوآورانه از جمله توسعه کاوان، ادتریس، مدیااَد و دیباچه به تیم نارون پیوسته است. مهدی دانش توسعه کسب و کار را در دانشکده مدیریت دانشگاه شریف در دوره MBA و تا سطح دکترا فراگرفته است.

مهدی کاظمی

پیش از نارون در توسعه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری کاوان، ادتریس، مدیااد و دیباچه در جایگاه مدیر و معمار فناوری حضور داشته است. مهدی فارغ التحصیل کامپیوتر دانشگاه شریف است و بیش از 15 سال سابقه کار فنی در کارنامه دارد.

مهدی عینعلی

استارتاپ استودیو چیست؟

استارتاپ استودیو با تأمین منابع انسانی و مالی دائماً در حال خلق استارتاپ‌های مختلف و متعدد است. به عبارتی، همانند کارخانه‌ای است که به طور مداوم در آن ایده تولید و بر روی ایده کار می‌شود و سپس به کمک منابع در دسترس تبدیل به استارتاپ می‌شود. این مراکز با سرعت بالا و هزینه‌ی بهینه به تیم‌های خلاق و دارای ایده کمک می‌کنند و برای حل چالش‌های مختلف صنایع و مشتریان، استارتاپ های جدید خلق می‌کنند.

ما در نارون چه میکنیم؟

استارتاپ استودیو نارون مرکز نوآوری و توسعه کسب و کار گروه مالی آگاه در اقتصاد دیجیتال است. نارون با ساختار تولید استارتاپ به سبک استارتاپ استودیو راه‌اندازی شد و سعی دارد با تولید ایده و تیم در حوزه فناوری‌های مالی به خصوص بازار سرمایه بر اساس نیازها و ساختار کسب‌وکار گروه آگاه، زنجیره ارزش این مجموعه را تکمیل کند. همچنین فراهم کردن بستر کارآفرینی با ریسک کمتر برای افراد توانمند، خبره و متخصص از اهداف اصلی این استارتاپ استودیو است.

سفرنامه نارون

تیر ٩٩

شروع به کار

مرداد ٩٩

شروع کسب و کار های نکست ارز و بازده

شهریور ٩٩

شروع توسعه کسب و کار داراتو

شهریور ٩٩

شروع توسعه محصول افرا

مرداد ٩٩

شروع توسعه کسب و کار همسبد

اسفند ٩٩

توقف توسعه کسب و کار نکست ارز

خرداد ١۴٠٠

توسعه کسب و کار وین وست

آذر ١۴٠٠

شروع توسعه کسب و کار نکست چین

بهمن ١۴٠١

پایان مسیر توسعه محصول همسبد در نارون و پیوستن به گروه آگاه

فروردین ١۴٠٢

شروع توسعه کسب و کار آرتاک

افراد کلیدی نارون

قائم مقام مدیر عامل گروه مالی آگاه و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مالی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه امپریال کالج لندن است.بهراد با بیش از ١۴ سال‌ تجربه در حوزه‌های مختلف در کارگزاری آگاه، مدیران نارون را در تدوین استراتژی و راهبری کسب و کارها همراهی میکند.

بهراد ابراهیمی

هم‌بنیانگذار ویستا سامانه آسا و مدیر ارشد فناوری اطلاعات گروه مالی آگاه است. میثاق با بیش از ١٧ سال تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و توسعه تیم های فنی و محصولات دیجیتال، نارون را به‌عنوان عضو هیئت مدیره همراهی می‌کند.

میثاق احمدی

پس از 10 سال تجربه در حوزه مدیریت فرایندها و استراتژی کسب و کار در صنایع خودروسازی و پتروشیمی و دارویی وارد توسعه کسب وکارهای نوآورانه شد. هادی دانش‌آموخته رشته مهندسی صنایع است و در 5 سال گذشته تجربه راه‌اندازی و توسعه چندین استارت‌آپ در جایگاه مدیر ارشد اجرایی را داشته و هم‌اکنون مدیرعامل نارون است.

هادی عسگرزاده

پس از تجربه حوزه منابع انسانی در شرکت‌هایی چون ایرانسل، آریاساسول و علی‌ بابا به نارون پیوست و به عنوان مدیر منابع انسانی نارون را همراهی می‌کند. عذرا فارغ التحصیل رشته مدیریت از دانشگاه تهران و علامه است.

عذرا آهنگری

یکی از هم‌بنیانگذاران پیام رسان بله است و پیش از آن در تاسیس شرکت النون و توسعه چند محصول دیگر نیز مشارکت داشته. مصطفی از فارغ التحصیلان رشته MBA دانشگاه شریف و در حال حاضر عهده‌دار مدیریت کسب و کار داراتو در مجموعه نارون است.

مصطفی رادمرد

گالری تصاویر نارون