سرمایه‌گذاری آگاه ونچرز در پیمان

منتشر شده 26 اسفند 1402 0 دیدگاه نویسنده مطلب: نارون

شرکت کارآفرینی نارون به نمایندگی از گروه مالی آگاه، در سرویس پرداخت مستقیم پیمان سرمایه‌گذاری کرد. پیمان، نخستین ارائه‌کننده راهکار پرداخت مستقیم در ایران است که از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در شرکت فرابوم نوآوری باز آغاز کرده و به عنوان محصولی مهم در حوزه بانک‌داری باز شناخته می‌شود.
دایرکت دبیت (پرداخت مستقیم)، راهکاری است که کاربران با استفاده از آن به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند تا برای خریدهای پرتکرار و پرداخت صورت‌حساب‌ها و هزینه اشتراک‌های دوره‌ای به صورت مستقیم از حساب بانکی‌ آن‌ها پرداخت انجام شود.
پیمان با 91% نرخ تراکنش موفق، ضمن افزایش درآمد و رشد جریان نقدینگی برای کسب‌وکارها، نرخ ماندگاری مشتری را تا 8 برابر بیشتر کرده است. همچنین تا کنون بیش از 5 میلیون کد ملی و 7 میلیون شماره موبایل یکتا از پرداخت مستقیم پیمان استفاده کرد‌‌ه‌اند. پیمان با بیش از یک میلیون کاربر فعال، این راهکار را برای مشتریان ۱۳ بانک کشور در بیش از ۱۰۰ کسب‌وکار آنلاین به‌طور مستقیم و هزاران اپلیکیشن به‌طور غیرمستقیم فراهم کرده است. دیجی‌کالا، اسنپ، کافه بازار، آپ، تپسی و فیلیمو از جمله کسب‌و‌کارهایی هستند که از سرویس پرداخت مستقیم پیمان استفاده می‌کنند.
پیمان با سرمایه‌گذاری مشترک 120 میلیارد تومانی شرکت‌های کارآفرینی نارون و فرابوم از این پس به عنوان شرکتی مستقل به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

این راهکار روشی محبوب و پر استفاده در ایران است و پیش‌بینی می‌شود پیمان با سرمایه‌گذاری مشترک نارون و فرابوم، در آینده نزدیک سهم قابل توجهی از پرداخت‌های آنلاین کشور را به خود اختصاص دهد.