داراتو

خدمتی نوین جهت مدیریت هوشمند پس‌اندازهای مشتریان

داراتو خدمتی از شرکت سبدگردان آگاه است. تخصص داراتو مدیریت سرمایه و پس‌اندازهای شماست تا نه تنها در شرایط متلاطم و نابسمانی‌های اقتصادی از ارزش آنها کاسته نشود، بلکه به رشد آنها و در نتیجه افزایش ثروت شما بیانجامد. داراتو این کار را با تکیه بر توان خبره‌ترین تحلیل‌گران و با پایش بازارهای مختلف انجام می‌دهد.

داراتو، خدمتی جهت مدیریت هوشمند و الگوریتمیک سبد دارایی‌های مردم

رفع دغدغه سرمایه گذاری برای عموم مردم با انتظارات مختلف به کمک تخصص گروه آگاه و فناوری‌های دیجیتال

به جریان انداختن سرمایه بدون نیاز به دانش تخصصی و صرف زمان با کمک فناوری‌های دیجیتال

امکان مشاهده لحظه‌ای روند تغییرات دارایی در پنل کاربری

سرمایه گذاری برای مشتریان توسط گروه مالی آگاه تحت نظارت سازمان بورس

سفرنامه افرا

مرداد 99

شروع به کار بازده

مهر 99

ویرایش اول لندینگ معرفی خدمت

آذر 99
ویرایش اول پنل کاربری

اسفند 99

عرضه آزمایشی محصول

تیم داراتو

چشم انداز

پس‌انداز کردن برای آینده و برنامه ریزی برای آن یک استراتژی رایج است. خواه این برنامه ریزی برای آینده‌ای نزدیک و خرید وسیله‌ای نسبتا ارزان و کوچک باشد و خواه برای آینده‌ای دورتر و خرید بزرگ‌تری مانند خانه و ماشین. اما شرایط اقتصادی خاص کشورمان باعث شده که حفظ ارزش خود این سرمایه‌های خرد تبدیل به یک دغدغه بزرگ برای افراد شود. داراتو این سرمایه‌ها و پس‌اندازهای خرد را تجمیع و با بهره‌گیری از مشاوره و توان تیمی حرفه‌ای‌ترین سرمایه گذاران ایران در گروه مالی آگاه، آنها را به نام خود فرد سرمایه گذاری می‌کند. این خدمت نه تنها باعث از بین رفتن دغدغه کاهش ارزش پس‌اندازها و سرمایه‌های خرد می‌شود، بلکه رشد ارزش آنها حتی فراتر از تورم را به همراه خواهد داشت.

فناوری‌ها

داراتو یک سامانی مالی است و به همین دلیل حفظ امنیت آن اهمیت بسیار زیادی دارد. این سامانه از الگوریتم‌های و توان تحلیل انسانی برای تنظیم سبد متناسب از دارایی‌ها برای هر کاربر استفاده می‌کند. سپس با پایش بازارها، این سبدها را به‌روز و سودآور نگه می‌دارد تا ارزش سرمایه کاربر حفظ شود. پیچیدگی‌های مدیریت دارایی و سرمایه در پس زمینه داراتو انجام می‌شود و به همین دلیل کاربران بی‌دغدغه‌ترین سرمایه گذاری را تجربه می‌کنند. وجود کانال‌های مختلف نظیر وب و موبایل باعث می‌شود که کاربران ارتباط لحظه‌ای و راحتی با داراتو داشته باشند. از آنجایی که بیشتر افراد دانش و یا فرصت کافی برای سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه‌ها و دارایی‌های خود را ندارند و به اصطلاح افراد غیرمتخصص هستند، تجربه کاربری و سهولت در استفاده، در خلق ارزش داراتو اهمیت بسیار بالایی دارد.

به نارون بپیوندید

اگر به مشارکت در تبدیل یک ایده به واقعیت علاقه دارید
اگر به مشارکت در خلق یک کسب و کار علاقه دارید
اگر خلق ارزش در کار برایتان اهمیت دارد
و اگر یادگیری و رشد برای شما یک چالش هیجان انگیز محسوب می‌شود

جای شما در مجموعه نارون خالی است