slideOne

پایگاه تخصصی آموزش و تحلیل رمزارزها و
فناوری بلاکچین


اینوکس، مرجعی برای ارائه محتوای تخصصی در حوزه فناوری بلاکچین و رمز ارزها است. محتوای آموزشی و تحلیلی اینوکس همراه با نقشه راه مطالعاتی و سطح‌بندی مشخص منتشر می‌شود تا همه بتوانند با توجه به سطح دانش فعلی خود به صورت هدفمند از آن استفاده کنند. همچنین یادگیری انجام معاملات رمزارز و روش‌های سرمایه‌گذاری در پلتفرم شبیه‌ساز اینوکس مهیاست.

بیشتر بدانید

اینوکس

اینوکس،پایگاه تخصصی آموزش و تحلیل رمزارزها و فناوری بلاکچین

هسته معاملاتی اختصاصی
امکان تجربه معاملات در شبیه‌ساز اینوکس
نقشه راه مطالعاتی هدفمند
ارائه محتوای تخصصی در سطوح مختلف

سفرنامه اینوکس

دی ماه 1400

شروع به کار اینوکس

اردیبهشت ۱۴۰۱

نسخه صفر شبیه‌ساز

خرداد ۱۴۰۱

نسخه اول اینوکس (عرضه آزمایشی)

چشم انداز

فناوری بلاکچین، یک فناوری نوظهور است که در مسیر تحول‌آفرینی قرار دارد. ظهور این فناوری، فرصت‌های جدیدی را در زمینه‌های مختلف کسب‌وکاری و سرمایه‌گذاری فراهم کرده است. تمرکز اینوکس روی ارائه محتوای تخصصی در حوزه بلاکچین و رمزارزهاست تا عموم افراد اطلاعات بیشتری از این فناوری و فرصت‌های جانبی آن در زمینه‌های مختلف کسب کنند و افراد علاقمند بتوانند در مباحث تخصصی این حوزه به منابع عمیق‌تری دسترسی داشته باشند. همچنین معامله‌گری و سرمایه‌گذاری در رمز ارزها، در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است که اینوکس از طریق محتوای آموزشی و شبیه‌ساز، افراد را با مفاهیم و ریسک‌های بازار رمزارزها آشنا می‌کند تا بتوانند آگاهانه به این حوزه وارد شوند.

فناوری‌ها

این کسب و کار از فناوری‌های متنوع بک اند و هوش مصنوعی استفاده می‌کند. زبان‌های برنامه نویسی python، پایگاه‌های داده ElasticSearch و Postgres، ارتباطات Rest و gRPC، الگوریتم‌های متنوع NLP و Machine Learning و همچنین چارچوب‌ها و ابزارهای به‌کاراندازی مانند Docker، Kubernetes، Prometheus، Sentry، GitLab CI/CD و غیره در افرا به فراخور نیاز استفاده می‌شوند.

اگر به مشارکت در خلق یک کسب و کار علاقه دارید؟

اگر به مشارکت در تبدیل یک ایده به واقعیت علاقه دارید؟

و اگر یادگیری و رشد برای شما یک چالش هیجان انگیز محسوب می‌شود

اگر خلق ارزش در کار برایتان اهمیت دارد؟

اینجا در نارون یک تیم منتظر شماست

به نارون بپیوندید

فرصت‌های همکاری